Dziewczyna i kosmonauta (2023)
Dziewczyna i kosmonauta: Sezon 1 Dziewczyna i kosmonauta sezon 1, odcinek 1

odcinek 1

44m
5,1 178
ocen
5,1 10 1 178
Dziewczyna i kosmonauta
powrót do forum s1e1

Pierwszy odcinek za mną i mam wrażenie, że scenariusz pisała Magda Gessler. Nawalone leniwych rozwiązań ile wlezie. DJ w klubie pozwala randomowej lasce w trakcie imprezy wejść za konsolę i zagrać swój set tylko po to żeby pokazać, że Marta jest didżejką. Jezuuu, które rodzeństwo zwraca się do siebie per "siostra" albo "brat"? To już imion w rodzinie się nie używa? Aaaaaa, już wiem, to było na wypadek gdybyśmy się jednak w sposób oczywisty nie domyślili, że to rodzeństwo. Albo pani premier informująca pilotów, że jeden z nich poleci w kosmos. Serio? Pani powinna się zająć blokadą pieniędzy z KPO, a nie rosyjską misją kosmiczną. Przy tym poziomie produkcji jestem wręcz rozczarowany tym, że hajs jest z netfliksa, bo brakuje mi chamskiego product placementu w stylu "to nie są parówki, to są berlinki"

ocenił(a) serial na 2
grzesieklp

gniot jak sk......syn nawet konia się zwalić przy tym nie da

grzesieklp

Spotkałem takie rodzeństwo, które dość żartobliwie, ale jednak tak się do siebie zwracało. W Polsce są różne obyczaje, kultury, nawyki. Kiedyś ta różnorodność była nawet większa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones