PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682011}
6,7 98 078
ocen
6,7 10 1 98078
5,4 14
ocen krytyków
Kamienie na szaniec
powrót do forum filmu Kamienie na szaniec

Stenka

ocenił(a) film na 7

Scena, w której wspomina przez fotografie zmarłego syna - dla takich warto obejrzeć ten film.

ocenił(a) film na 3
Unibet_78

Wzruszająca scena. Ogólnie Danuta Stenka przyćmiła wszystkie pozostałe kreacje kobiece (co mnie jakoś nie dziwi). Zauważcie, że nawet w tym najgorszym momencie z zachowania tej kobiety emanował niezwykły spokój. Ona nie musiała szlochać i krzyczeć głośno, aby każdy uwierzył, że właśnie przeżyła największą życiową tragedię.

Zdzisława Bytnarowa zachowała jako pamiątkę zdjęcie Syna z dedykacją: "Mamusi, żeby wiedziała, że syn jest i zawsze kocha".
Pamiętam, że kiedy o tym czytałam, łzy cisnęły mi się do oczu.
"Jest i zawsze kocha...". Tylko, gdzie jest? I jak Ona miała wierzyć w tę miłość, gdy już wiedziała, że tutaj nigdy nie ogarną Jej synowskie ramiona i nie usłyszy tych słów, wzruszających i ciepłych, wypowiedzianych ustami swego dziecka.

Ból, rozpacz, niesprawiedliwość. Ot, co!

ocenił(a) film na 6
MinnIe27

nie znam dobrych polskich aktorek do trzydziestki.

ocenił(a) film na 6
harfistka_nc

Frytka Frytkowska.

ocenił(a) film na 3
RAC_79

Maja :D

ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

O proszę, ty też przypominasz mi aktorkę polską. Tylko że ambitniejszą :P

ocenił(a) film na 3
RAC_79

No, oby ambitniejszą :D

ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

Albo może i nawet cię gdzieś widziałem, nie wiem...;p

ocenił(a) film na 3
RAC_79

Haha, jeśli bywasz w Kielcach lub okolicach- to możliwe :P :D

ocenił(a) film na 6
Morska_Bryza

Bywałem, bywałem. Wcale nawet tak daleko nie mam do Kielc :)

Unibet_78

Zgadzam się. Piękna scena.

ocenił(a) film na 6
Unibet_78

Zgadzam się. Aż się gardło zaciska, kiedy człowiek ogląda ten moment. Danuta Stenka jest niesamowita, wiedziałam o tym od dawna, a w tej scenie całkowicie upewniła mnie w przekonaniu, ze jest aktorką z krwi i kości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones