PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8847}
6,7 3 066
ocen
6,7 10 1 3066
Pożegnanie z Marią
powrót do forum filmu Pożegnanie z Marią

....filmu o godz. 01.10. Jak widać Miłość nad rozlewiskiem wpisuje się bardziej w misję TVP.

cHrzanek

Ja już zdążyłem przyzwyczaić się, że jeśli leci w TVP 1 czy 2 jakaś godna uwagi produkcja to trzeba liczyć się z niewygodną godziną emisji.

Lucjus666

Niestety, ale muszę się zgodzić z przedmówcami. Bardzo często zdarza mi się oglądać filmy o późnej godzinie.

cHrzanek

Chciałem obejrzeć, ale na seans o 1 w nocy nie mogę sobie pozwolić, bo na 5 do roboty. Czy pracownicy TVP zdają sobie z tego sprawę, że ludzie którzy gustują w tych filmach co puszczają zawsze o 1 w nocy zazwyczaj rano idą do pracy?! Niech głupkowate seriale puszczają w tych godzinach.

Mlodszy_2

Przyłączam się do "braw". Telewizja Publiczna naprawdę świetnie spełnia swoją misje puszczając w najlepszym antenowym czasie denne seriale lub niszowe horrory. Jest tyle wspaniałych polskich produkcji, czy nadanie czegoś wartościowego o przyzwoitej porze przekracza możliwości TVP?

ocenił(a) film na 9
cHrzanek

miałem założyć taki sam wątek. Nie wiem co za bydlak z tvp decyduje o ramówce, ale jest to wielce żałosne że dobre filmy puszcza się poza zasięgiem normalnego, pracującego obywatela. 99,9 % odpuściło sobie i nie dziwię się. Dziś mam wolne, więc przetrwałem, ale nikt w tygodniu nie będzie siedział do 3 w nocy żeby obejrzeć film w tvp. I te ich pieprzenie za przeproszeniem o misji. A o 20 puszczaja badziewia, papkę niewymagającą refleksji, myślenia. Barany z TVP.

Gibon_Szybkoreki

Ta, jasne. Ciekawi mnie kto dał tyle pozytywnych głosów, za film, gdzie sceny okupacji jest niewiele. Wszystko jest przedstawione głosowo, słowami.

ocenił(a) film na 8
Krzysztof_sc

Dumałem przez chwilę i następnym razem, podpisując umowę z Polsatem, wziąłem dekoder z nagrywarką. Problem zażegnany.

Krzysztof_sc: Film jest z 93 roku. Od tego czasu dostałeś taka dawkę wojny w polskiej kinematografii, że powinieneś chować się w rowach na dźwięk samolotu. i próbować dostać się do konspiracji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones