PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8847}
6,7 3 070
ocen
6,7 10 1 3070
Pożegnanie z Marią
powrót do forum filmu Pożegnanie z Marią

Legalnie do pobrania temat przewodni z filmu: http://diapazon.pl/PelnaPlyta.php?Id=4230&Od=&Off=0 [diapazon.pl/PelnaPlyta. ...]
Polecam!!!!

użytkownik usunięty
pawl

mam cały soundtrack z tego filmu:)piękna muzyka

ocenił(a) film na 9

Też mam. Ta muzyka mnie miecie. Stańko to mistrz!!!

ocenił(a) film na 6
selene_

Muzyka w filmie jest rzeczywiście przedniej jakości, z tym że, mam wrażenie, można sycić nią swoje poczucie estetyki dopiero posiadając dostęp do soundtrack'u. To co w filmie zostaje wykorzystane, ledwie intryguje. Sam film nieco mnie irytuje, co zapewne może być spowodowane moją ,,słabowitą" umiejętnością pojmowania kina poetyckiego. Całość odebrałem jako poetyckie poczucie winy. Główne postacie historii ,,obarczono" koniecznością podejmowania decyzji via refleksje o kondycji ludzkiej i okrucieństwie okupacji, może z wyjątkiem kierownika. Opowiadanie Borowskiego czytałem b. dawno ale mgliście pamiętam,że było tam więcej konkretu zderzonego właśnie z tą refleksyjnością, co wartość tekstu podnosiło i ustalało proporcje. Mnie zabrakło tej proporcjonalności. Good night and good luck, esforty.
6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones