Agnieszka Wagner

7,3
6 850 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Wagner

Dobrze sie zapowiadala, rozpoczynajac m.in. u Wajdy w nieudanym Pierscionku oraz ciekawej roli u Zylberta w Pozeganiu z Maria, ale pozniej bylo juz duuuuuzo gorzej. Szkoda bo urodziwa i zdolana to aktorka, rozmienajaca sie niestety na drobne. Zal patrzec :(((((.

torgm

wybrala po prostu łatwiejszą drogę i rzeczywiscie szkoda że marnuje swój potencjał na badziewne opowiastki w stylu "Barw szczęścia"

użytkownik usunięty
torgm

Rzeczywiście szkoda ma na swoim koncie ponad 30 ról filmowych (nie każdy film z jej filmografii został nakręcony) i śmiało mogłaby grać nadal główne poza granicami skoro zna tyle języków obcych. Jak już pisano dobrze zaczęła Wajda, Kawalerowicz, Saniewski potem również Żuławski i z zagranicznych Rosi oraz Miro. Szkoda żeby teraz marnowała się w słabych serialach, ale podzieli chyba los Biedrzyńskiej i Trzepiecińskiej z którymi było bardzo podobnie.

torgm

Zgadzam się, że jest dobrą aktorką i atrakcyjną kobietą. Natomiast co do reszty wypowiedzi, to mam odmienne zdanie. W Polsce od pewnego czasu powstaje niewiele filmów, a nawet jeśli już są, to mało który naprawdę robi wrażenie. Znacznie więcej kręci się seriali, a aktorzy też przecież muszą z czegoś żyć. Gdyby Agnieszka Wagner była nadal zasypywana propozycjami na miarę jej możliwosci, to na pewno by z nich skorzystała, ale nie wszystko zależy od niej samej. W "Barwach szczęścia" gra bardzo ciekawą rolę, w której widać jej zaangażowanie. W serialu takze można grać dobrze albo źle i widać, że ona swoje zadanie aktorskie traktuje poważnie.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Ja nie mówię, że ona gra tam źle bo w paru scenach, które było mi dane widzieć była świetna chodzi o to, że gając w takim "tasiemcu" zmarnuje swój talent na niego. Jej najlepsza rola z serialu to ta z "Kryminalnych" tam rzeczywiście była świetna. Może teraz filmem "Funio, szefunio..." wróci na stałe do filmu częściej. Szkoda, że "Zielone wybrzeże" nie doszo do skutku.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Szkoda, że nie doszła do skutku produkcja "Krzyżaków" Bogusława Lindy bo tam miała zagrać postać księżnej Anny Danuty bodajże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones