Agnieszka Wagner

7,3
6 832 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Wagner

podobna troche do monici belucchi,pomijając rzecz jasna kolor włosów.

Megi_29

Możnaby się długo spierać o to podobieństwo...no chyba że chodzi o ogólnie posiadanie wyjątkowej urody,która sprawia ,ze są traktowane jak boginie...wtedy-zgoda...

Megi_29

Pani Agnieszka to usosobienie mojego wyobrazenia o pieknej kobiecie. Dzis ma juz 39 lat ale dla mnie 26 latka jest idealna. Widzialem ja m.in. w filmie Ciemna strona Wenus i nie moglem oderwac oczu od ekranu! :)

Alan83

Zdecydowanie dolaczam sie do klubu fanatykow urody Pani Agnieszki. Wlasnie sobie uswiadomilem ze urodzila sie w 1970, zawsze myslalem ze ma maksymalnie 30-32 latka .... zdecydowanie wzorzec miary jednostki piękna :)

użytkownik usunięty
Megi_29

wg mnie bardziej jest podobna do Faye Dunaway :)

Megi_29

bellucci to się może schowac-wagner i grabowska to najpiękniejsze i jedne z najlepszych polskich aktorek...

CristineHolly

co ty piep.. , gadasz.. Belucci sie może schować ? Ty sie lepiej schowaj z takimi tezami..

Megi_29

Też uważam ją za najpiękniejsza polską aktorkę. Ma nieprzeciętną urodę. :) Belucci to jednak dla mnie całkiem inny typ urody.

Megi_29

a ja twierdze ze sa podobne z belucci. maja podobne rysy, uklad twarz. usta i brwi. rzecz jaks karnacja, wlosy i cala reszta inne, ale ogolnie podobne

Megi_29

...kazda jest piekna innym sposobem, nie jestem Polak, i nie znam duzo polskich aktorek, lecz z tych, ktore znam jest Wagner najpiekniejsza i najlepsza aktorka...mysle, ze Polacy powinni być dumni z takiej kobiety (przepraszam za moj zly polski jezyk)

remcoe

Piękna kobieta ,mieszka niedaleko i na żywo prezentuje sie jeszce lepiej niz na szklanym ekranie

użytkownik usunięty
Megi_29

Ten sam nieziemski typ urody..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones