PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011882}
5,1 5 251
ocen
5,1 10 1 5251
1,7 3
oceny krytyków
Dziewczyna i kosmonauta
powrót do forum serialu Dziewczyna i kosmonauta

Zrobienie "wielkiego widowiska" w okol tematu laski, ktora nie moze sie zdecydowac z kim sie bzykac? hej pokazmy w kazdym odcinku cycki i dupe pilota, to musi wypalic!
hahah
no i te rozkminy zyciowe marty... laska jedzie na dwa frony i robi sie z niej tu ofiare
i ze niby po 30 latach nic sie nie zmienilo - spotykamy sie majac juz rodzine i nagle hop- jazda do wyrka?
Przeciez to jest tragifarsa.

dialogi slabe
motywy postaci lipa
kopiowanie rozwiazan z topguna az smieszne
zero empatii wobec kretynskich czynow bohaterow
ruskich fsb to zrobili tak groznych, jak banda meneli spod żabki
wszystko w tym flimie jest do dupy
na plus, ze nie wjechal standardowy pakiet netflix max = motyw lesbo/gejo/femipower/blm
(choc blm w zarządzie wjechalo XDDD)

JEDYNE CO MI SIE PODOBALO, to kreacja systemu HOMIE
efekty spec i w ogole pokazanie technologii dnia codziennego
(wylaczajac swiecidełka jak od choinki w celu zrobienia EKG oczywiscie, bo to akurat bylo debilne)
no i wiekszosc efektow spec kosmos

sam start rakieta i ten rozlatujacy sie kokpit, to owszem-troche Pan Kleks w kosmosie zajechal, no ale ogolnie ok

DEBILNE byly tez wszystkie "akcje" w powietrzu z F16...
poziom realizmu zachowania sie pilotow jak i samolotów, jak w komiksie tutus romek i atomek
DNO

ocena 2/10 tylko ze ww plusy
obejrzalem na sporym przyspieszeniu, bo nie chwycily mnie jak juz wspomnialem idiotyczne motywy, jakie mialy lezec u podstawy zachowania tytulowej marty i chlopakow.

zeby byla jasnosc
Aktorzy wspaniali, Niko moglby zywcem zagrac Michael Fassbendera w Obcy: Przymierze
(w sumie poziom debilizmu by się zgadzał).
Pozostałe osoby też mogłyby dostać genialne role,
ale w tym filmie dostali gówno w złotym papierku.

Najbardziej "normalnie" w tym całym filmie zachowywała się córka Marty :)
JEdynie ten kretynski kolczyk... ze niby taka moda przyszlosci
hahah


Pozdrawiam i ODRADZAM TEN SZIT

dia8el

PS - zeby tylko nie robili czasem 2go sezonu dla tego g*****a

dia8el

Ja przeczytałem.opis fabuły oraz obsady- za Cielecką stanowczo dziękuję. Czytam m.in Twoja recenzje i mysle- kto k... robi teraz polskie filmy? Bo wychodzą same gnioty!

dia8el

ktos dobrze podsumowal na forum…bo do top guna mozna smialo dodac pearl harbor i zmierzch, chociaz ja bym tez troche z moonrakera dala

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones