Dziewczyna i kosmonauta
powrót do forum 1 sezonu

Gdyby nie to, że jest ładny wizualnie i ma spoko obsadę niczym by nie "zabłysnął". Generalnie scenariusz do wywalenia, niektóre wątki niepotrzebne lub po prostu słabo rozwinięte. Nie wciągnął jakoś wybitnie. Vanessa powiem, że zawiodła, bohaterka tak sobie rozbudowana, nie ciekawiła niczym szczególnym, Jędrzej też nie zaciekawił. Natomiast aktor grający Bogdana wiedział co zrobić, ani na moment jak był na ekranie nie spuściłam z niego oka. Czułam niedosyt, czekałam na sceny z nim. Hipnotyzował tą rolą, postać niezwykle intrygująca, chętnie obejrzałabym film tylko o Bogdanie. Tak samo jak z CHEMIĄ pomysł spoko gorzej.... i to wiele gorzej z wykonaniem. Coś nie pykło, zawiodło, klapa..

Lola16_filmweb

Zgadzam się,zmęczyłam się oglądając. (beznamiętny)Czekałam ...czekałam aż coś mnie uderzy ,poczuję namiętność bohaterów,a rywalizacja o dziewczynę będzie pełna emocji .By przetrwać do końca przewijałam do przodu .Scen nie wpływających na historię było wiele,dlatego szybko poszło. Retrospecję przydługie Wiele scen,ujęć,były jak wspomnienie starych klasyków np.Top Gun tylko jakieś gorsze. Fabuła płaska.Polskie produkcję przyzwyczaiły mnie do wysokich lotów. Tym surowiej oceniam ten serial .Budżet był,to widać ,szkoda że zmarnowany na tak wiele niepotrzebnych scen. Szkoda .

ocenił(a) serial na 4
ciaraa

oj dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones