PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016713}
6,6 522
oceny
6,6 10 1 522
Korona królów. Jagiellonowie
powrót do forum serialu Korona królów. Jagiellonowie

Pierwsza część była nudna, ale historycznie bardzo wartościowa. Podobno zmieniono scenarzystów, a aktorki mają wyglądać jak kobiety, a nie "wyjęte z wody", bez charakteryzacji, bez ust i oczu. Może będzie ciekawiej. Czekam na emisję i na pewno mieszanie w to PiS-u czy polityki jest kompletnie idiotycznie. Filmy są wyświetlane i oglądane latami, niezależnie od tego, kto aktualnie rządzi!

jacek_25

Oglądałam pierwszy odcinek już na VOD i niestety nie urwał... Szału nie ma... Koszmarna gra przez królową Anne, porażka... Tak to razi... No jakoś mnie nie przekonał żeby oglądać... Tym bardziej że treści historycznej nie było za dużo i nie ciekawie.... Spodziewałam się czegoś lepszego....

jacek_25

Wiesz, antypisowcy na pewno nie będą oglądać.

ocenił(a) serial na 1
jacek_25

Powiem tak. W porównaniu do poprzedniej ,słabej serię,Jagiellonowie to jakieś nieporozumienie i skandal polskiej kinematografii.
Jednym zdaniem .. kicz jakich mało. Dosłownie badziewie.
A gra aktorska to dno!!!!

ocenił(a) serial na 1
jacek_filmweb

Podtrzymuję

ocenił(a) serial na 6
jacek_25

Chyba faktycznie coś drgnęło. Są wątki które nudzą lub są ewidentnie złe, ale są też takie, które śledzi się z zapartym tchem. Jedne dialogi trącą myszką, a inne pokazują że w kwestii wypowiadanych przez aktorów kwestii ktoś odwalił dobrą robotę. Miło obejrzeć starą gwardię, a młodzi podpatrują i się uczą grać. Ktoś otworzył okno i przewietrzył to wszystko. jest tak po prostu bardziej świeżo.

jacek_25

mnie razi w tym serialu współczesne słownictwo,kiedyś innaczej się wyrażali,obejrzałem fragment i miałem wrażenie jakbym oglądał "kostiumowy" odcinek klanu,mogli to jakoś lepiej zrobić

josel

wiesz, tak to tylko w tym serialu tak mówią, we wszystkich innych produkcjach historycznych nawet tych hamerykanskich to tam mówią tymi archaicznymi językami i dają napisy ze współczesną wersją ale jak ktoś zna archaiczne wersje angielskiego czy francuskiego to napisy można wyłączyć... jprd, ludzie to mają naje*ane

fajera

Gdyby nie tematyka serialu, to bym go nie tknęła. Uważam, że potencjał on ma, ale wiele postaci i wątków tak skopano, że aż kapcie spadają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones