PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=428231}

Twarzą w twarz

6,7 11 915
ocen
6,7 10 1 11915
Twarzą w twarz
powrót do forum serialu Twarzą w twarz

10/10

ocenił(a) serial na 10

Skonczył sie dla mnie jeden z najlepszy seriali w Polskiej telewizji . Takie jest moje zdanie dla mnie serial swietnie trzymał w napieciu zaskakujace zwroty akcji .Co mnie najbardziej cieszy film wielowatkowy nie skacze z watka na wąntek zostawiiąc niedosyt który mam ogladjac oficera .Ktoś pisze że serial jest porównywany do serialu Skazanego na śmierc . Nawet w Świat seriali było takie porównanie wydaje mi się ze jest w tym racja . Trudno mi uwierzyć że podobno ostania seria żaluje badzo móże TVN zmieni zdanie . Pan dyrektor powiedział ze jest teraz moda i inne seriale . Ciekawe na jakie bo lubie oglądac polskie seriale deriale obyczjowe ale oglądac tylko ten gatunek to głupota mam nadzieje kolejnych oper mydlany bo te które są wystarczą Licze że bedzie koleja seria Twarzą w twarz .

użytkownik usunięty
kinoman85

Ty chyba jeszcze nigdy nie widziales dobrych Polskich seriali,13 odcinkow minelo i nic sie nie wydarzylo przewidywalny do bolu

ocenił(a) serial na 9
kinoman85

Piszesz o drugim sezonie. Pierwszy sezon był genialny ale drugi, spodziewałem się czegoś mocnego a tu klapa. Nie chciało mi się go oglądać.
39 i pół, według mnie był dużo lepszy, ale znając życie drugi sezon będzie gorszy od pierwszego.

użytkownik usunięty
3bgimnazjum

Tak pisze o drugim sezonie to byla kompletna klapa mam nadzieje ze nie bedzie trzeciego sezonu.39 i pol nie ogladalem slyszalem ze dobry

ocenił(a) serial na 1

Wszytko to szajs. Tylko Oficer :)

ocenił(a) serial na 10
Michael_1610

Ofrcer piwrsza seria rewelacja 9 druga seria dalem 4 trzecia myslalem ze bedzie lepiej ale sie mylsem tez sie popslul i tez dalbym 4

ocenił(a) serial na 1
kinoman85

Skoro dajesz "Oficerowi" 9, a "Trzeciemu Oficerowi" 4 to wniosek jest jeden. Nie rozumiesz tego serialu. Pewnie patrzysz na niego tylko przez pryzmat serialu sensacyjnego. A to tylko pół prawdy ;)

Najważniejsza jest symbolika. Subtelne nawiązania do pewnych motywów literackich, cytaty i najmniejsze detale :) To jest właśnie Trylogia Oficera.

ocenił(a) serial na 1
Michael_1610

Poza tym Oficer jest o wiele bardziej życiowym serialem który naprawdę potrafi wzruszyć(zwłaszcza 1 seria)i to nie w tandetny sposób jak twarzą w twarz(o ile ten serial poruszył kogoś poza 15 latką zakochaną w Małaszu...)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones